КОМАНДОР-ТЕРНОПІЛЬ

(0352) 42-10-07

067 340 58 94

просп. С.Бандери, 11 Б

Безкоштовний виклик замірника

Facebooktwitter skype e-mail

Наше опитування

Звідки ви дізнались про салон "KOMANDOR"
 
Головна > Кухня

КУХНЯ

Комфорт вашої кухні багато в чому залежить від якості та зручності кухонних меблів, сучасної побутової техніки, а також простору та зручності достатнього освітлення.

Класичні кухні мають фасади спокійних, неяскравих кольорів. Часто такі фасади мають заглиблення, що прикрашають їх, але використовуються й гладкі. В класичних кухнях верхні шафи, як правило, відкриваються класичним способом і мають форму прямокутника, витягнутого вгору, а не вшир. Розташування верхніх шаф симетричне щодо нижніх.

Сучасні технології створюють величезні можливості для творчості дизайнерів кухонних гарнітурів. Дизайнерська кухня – це, певна річ, ознака доброго смаку. Самі сміливі побажання наших замовників зможуть втілитись в життя з нашою компанією.

Наші роботи


1.JPG

10

11

12

13

14

15

2

3

4

5

6

7

8

9

30

31

32

33

34

2015 15

Кухня

kitchen 1

kitchen 2

Каталог


1

2.JPG

3.JPG

 

Цікаво знати

Як відрізнити справжній KOMANDOR від підробки
KOMANDOR - одна з найвідоміших марок у своїй галузі. Іноді ця популярність призводить до того, що деякі виробники систем для шаф-купе видають за KOMANDOR українські, російські і китайські системи. Але копіювання зовнішнього вигляду профілів не передбачає виготовлення їх за тими ж технологіями.
Читати далі

Вибираємо шафу-купе
Все більша кількість людей вважають за краще встановлювати у своїх квартирах шафи-купе, так як вони забезпечують зручність, місткість і порядок. І вибір шафи-купе не залежить від кількості квадратних метрів.
Читати далі

Шафа-купе: основні поняття
Вбудована шафа-купе - шафа, стінами, підлогою і стелею якого є стіни, підлогу і стелю ніші, в яку вбудований шафа.
Корпусна шафа-купе - шафа, яка має власні стіни, підлогу і стелю з ЛДСП.
Читати далі