KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Системи Командор

Алюмінієва система

В алюмінієвих системах Komandor Agat, Lazuryt, Topaz ролики приховані, і тому шафи-купе і гардеробні мають естетичний вигляд. Рейки і профілі виготовлені зі спеціального сплаву алюмінію високої якості, який виготовляється в Швеції. Вони покриті гальванізованою оболонкою, що додає профілям неповторного ”оксамитового еффекту”. Завдяки досконалому сплаву, алюмінієві профілі дуже гнучкі і міцні. При деформації профілів відсутній ризик утворення тріщин. Особливістю системи Komandor Agat є спеціальні пази для двох буферних стрічок, що дає змогу кріпити їх з двох сторін ? це перешкоджає скупченню пороху. Більше того, спеціальні пази сприяють довшому терміну служби буферних стрічок, оскільки вони з часом не відклеюються.

Алюмінієва система Lazuryt

Система Komandor Lazuryt була розроблена з метою створення враження досконалості і плавності. Характерний вигляд профілю створює гармонійне поєднення гладких поверхонь і контурів. Кожна деталь була продумана до дрібниць, щоб виразити красу і смак. Фасади, зібрані в цій системі, мають акуратні заокруглення на краях. Усе це додає інтер’єру відчуття плавності та м’якості.

Алюмінієва система Agat

Система була розроблена з метою створення у покупців відчуття комфорту, затишку, досконалості. Agat спроектований у класичному стилі, який поєднує в собі простоту і прекрасну гармонію з сучасним дизайном. Характерна форма профілю з хвилястими вигинами робить його зручним при пересуванні. Проектувальники і дизайнери Komandor розробили профіль округлої форми з ніжними вигинами з обох сторін, що дозволяє використовувати його для виготовлення міжкімнатних перегородок, розсування яких однаково зручне з того чи іншого боку. У результаті шафа або гардероб має легкий і м’який зовнішній вигляд, без втрати гармонії і прекрасних пропорцій.

Система Art Deco

Система Art Deco класу Супер Люкс – призначена для виготовлення виробів максимально зручних у використанні і несучих заряд естетичної витонченості. Незважаючи на дуже широку лицьову частину профілю, ця система дуже елегантна і практична.

Стальна система

KOMANDOR SA є одним з не багатьох фірмових виробників, що виготовляють сталеві системи для шаф-купе на території Європи. Це єдиний виробник, що розмістив свій завод в Східній Європі.

Сталева стрічка для виготовлення профілів виробляється на найвідоміших металургійних заводах на півдні Канади. Потім проходить їх обробка в Торонто.

Про якість використовуваних матеріалів і лаків свідчить можливість механічної профілізації, згинання і скручування стрічки без ризику утворення тріщин або відшаровування лаку під час процесу формування профілів.

Сталеві готові стрічки транспортуються для виробництва профілів на завод KOMANDOR до Польщі. На відміну від ряду інших фірм, в яких під дерево забарвлюються виключно лицьові панелі верхніх направляючих, KOMANDOR виробляє направляючі однакового кольору як верхні, так і нижні. Велика кількість забарвлень дозволяє меблевим фірмам задовольнити попит практично будь-якого клієнта.

Слід зазначити також, що колірна гамма сталевих профілів KOMANDOR (рейки нижні і верхні, профілі вертикальні і горизонтальні) виконані в колір плит ДСП виробництва польського підприємства Kronopol. Колірна гамма профілів відповідає останнім вимогам світового дизайну.

 

Система Magnetyt

Magnetyt (Магнетит) – сталева система, що поєднує в собі доступність сталі та функціональні характеристики, наближені до алюмінієвих систем. 

Привабливий зовнішній вигляд профілю і зручність – комбінація, що дозволить втілити в реальність безліч дизайнерських задумів. Конструкції шаф-купе, виконані з використанням системи, матимуть універсальне застосування та однаковою мірою підійдуть для облаштування приватних будівель і офісних приміщень.

Гарний вигляд і вдало підібрані технічні характеристики системи Magnetyt знайдуть своїх шанувальників серед людей, які вміють поєднувати естетику з прагматизмом

Профілі спроектовані для наповнення товщиною: 4 мм, 4,6 мм, 10 мм

 

 

 

Система Standard

Standard (Стандарт) – сталева система з тонким вертикальним профілем.

Профіль має вузьку форму, що гармонійно поєднується з будь-якою структурою плити та різновидами дзеркала і скла. Практичний варіант – застосування системи для шаф-купе у приміщеннях з невеликою площею, де потрібно уникати масивних форм, і для забудов ніш службових приміщень. Найкраще пасуватиме до інтер’єрів в стилі «мінімалізм», для якого характерні лаконічність та чіткість форм.

Широка палітра кольорів і доступна ціна системи Standard припадуть до смаку людям, які віддають перевагу простоті та дбають про сімейний бюджет

 

Система KOMANDOR – це практичність, естетичність і висока якість.

Якість сталевої стрічки висока, що гальванізується нанесений з обох боків стрічки, захисний шар цинку оберігає її від корозії. Стрічка покрита шарами лаку для основи і якості поверхні, який надає профілям естетичному і неповторному вигляду. Лицьовий шар рейок і профілів покритий оболонкою полеефірного лаку або ламінованим ПВХ. У більшості систем немає такого якісного покриття, як в систем KOMANDOR.

На малюнках показаний поперечний розріз профільованого сталевого аркуша.

Cистема Командор.   Більшість систем.

Перевагою сталевих систем, перш за все, є розсувні механізми, технологія яких запатентована. Упевнено можна сказати, що їм немає рівних в галузі шаф-купе. Пересувні механізми постійно тестуються. Середньостатистичний людина пересуває дверці шафи 2000 раз на рік, тобто 50 000 пересувань відповідає 25 рокам досконалої витривалості дверей.

Два ролики виготовлено із зносостійкої пластмаси, укріпленої спеціальним волокном, завдяки якому вони не зношуються. Шина з м’якого пластика на верхніх роликах забезпечує абсолютно безшумну роботу механізму. Підшипник критий і забезпечений спеціальним мастилом, кількість якого розрахована на весь період використання. Всі сталеві елементи захищені від корозії шаром цинку.

Роликовий механізм забезпечений протизісковзуючим пристроєм (anti-jump). Крім того, ролик рухається не по ребру що направляє, а по спеціальному пазу. Завдяки всьому цьому двері вільно переміщаються і не вискакують з рейки.

 

Стальна система Люкс

 

Lux (Люкс) – сталева система з увігнутою формою профілю.

Часто використовується в поєднанні з деревоподібними фасадами, що легко дозволить допасувати шафу-купе до стилю, в якому виконаний інтер’єр приміщення, зокрема до вишуканої «класики». Доречним буде застосування системи для облаштування житлових приміщень, кабінетів та офісів – все залежить від Вашої фантазії та відповідно підібраних аксесуарів.

Розумна ціна на систему буде ще одним приємним бонусом до переліку стилістичних та конструкторських можливостей системи LuxЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді