KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

3D панелі МДФ

3D панелі – досить новий продукт на ринку оздоблювальних матеріалів, який перетворює звичайні інтер’єри в ексклюзивні і дивовижні місця. До декоративних панелей хочеться торкатися, на них хочеться дивитися, вони допомагають створити інтер’єр, про який раніше можна було лише мріяти.

Переваги 3D панелей:

Інноваційність. Приносять в інтер’єр родзинку, завдяки різноманітній кольоровій гамі, багатства вибору малюнків і фактур сприяють створенню неповторних і вишуканих інтер’єрів.

Універсальність. Рельєфні 3D панелі мають широкий спектр застосування: для декоративного оздоблення стін і перегородок, в якості фасадів меблів, як екрани для аксесуарів – годин, фотографій та інших виробів.

Практичність і довговічність. Поверхні характеризує висока зносостійкість і вологостійкість. Додатково служать звукоізолюючим матеріалом, дозволяють приховати проводку, для монтажу не потрібні ідеально рівні стіни.

Існує багато видів 3D панелей з різних матеріалів:

3D панелі з МДФ. Проводиться шляхом нанесення рельєфної поверхні і візерунка на плиті з наступною обробкою. Великий вибір текстур, різні покриття і відмінне співвідношення ціна / якість / задоволення.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді