KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

8 порад з дизайну дитячої кімнати

Коли справа стосується дитячої кімнати, Ваш підхід повинен бути зовсім іншим, чим коли Ви проектуєте будь-яку іншу кімнату

Для дітей їх кімната – це місце, де вони грають, читають, слухають музику, мріють або де вони просто можуть усамітнитися. Тому, візьміть до уваги наступні вісім порад, щоб створити дитячу, яка зробить щасливими вас і вашу дитину.

Поговоріть з дитиною. Дізнайтеся, що вона любить робити і про що мріє; який її улюблений колір; що у вашій дитині є такого особливого, від чого можна було б відштовхнутися при створенні дизайну.
Дозвольте вашій дитині допомагати вам. Нехай вона висловить свою думку з приводу колірної гами, тканин і як вона хоче щоб були розташовані предмети з її колекції.
Зробіть кімнату багатофункціональною. Так як діти не тільки сплять у своїй кімнаті, вона повинна бути розділена на кілька зон, наприклад, ігрова зона, навчальна зона, зона відпочинку.
Особливу увагу приділіть тому, щоб дитині було де зберігати свої речі. Продумайте варіанти з поличками, великими кошиками, прозорими пластиковими коробками і шафками з безліччю поличок і гачків.
Що стосується вікон, тут діє принцип «чим простіше – тим краще». Уникайте довгих завіс. А от жалюзі і короткі фіранки будуть тут більш ніж доречні. Візерунок на шторах слід повторити і з деяких предметів інтер’єру кімнати, наприклад подушках, абажурах, покривалах.
Підберіть правильне освітлення. У дитячій повинна бути і настільна лампа для читання і приглушене світло для відпочинку. Важливим є також і нічник.
Стіни можна поклеїти шпалерами або пофарбувати. Під стелею можна приклеїти химерний фриз, а на стелі помістити хмари і зірки. Діти дуже люблять яскраві кольори, але при фарбуванні, яскравою варто робити тільки одну стіну.
Дозвольте вашій дитині вибрати тему своєї кімнати. Наприклад, феєрверки, зоряна ніч, веселки, єдинороги, дракони, футбол, спальня принцеси, підводний світ, космос, гоночні автомобілі, літаки, поїзди, джунглі .. Ремонт може перетворитися на дуже приємне проведення часу, коли ви робите цей ремонт разом з вашою дитиною.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді