KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Стільниці і мийки з штучного каменю

Штучний камінь – це оригінальний, твердий композитний матеріал на основі природного мінерального наповнювача, кольорових пігментів і полімерної смоли. Цей матеріал не тільки поєднує в собі красу і функціональність натурального каменю, але і має ряд інших переваг. Перш за все, це висока ремонтопридатність, гігієнічність, довговічність і простота в обробці. Штучний камінь легко шліфується, фрезерується і дозволяє застосувати технологію безшовного склеювання для створення монолітних виробів.

Сфера застосування штучного каменю надзвичайно широка. Використання штучного каменю акцентує стиль Вашої кухні та ванної, зробить офіс більш представницьким, а домашнє приміщення більш затишним. Штучний камінь є самим практичним матеріалом для використання в інтер’єрі та екстер’єрі підприємств громадського харчування (ресторани, бари, кафе), банків, кінотеатрів, розважальних центрів, магазинів, та інших громадських місць.

Завдяки своїй хімічній стійкості і гігієнічності, штучний камінь також є незамінним матеріалом для використання в медичних установах (стільниці у відділеннях стоматології, хірургії). Інші області застосування штучного каменю – підвіконня, стінові панелі, облицювання кромок, деталі ексклюзивних меблів, басейни і поручні до них. Стільниці та барні стійки з штучного каменю – ідеальне рішення для кухонних приміщень сучасного житла (штучний камінь простий у догляді та легко відновлюється після пошкоджень у порівнянні з натуральним каменем). Зовнішній вигляд стільниці не змінюється протягом всього терміну служби, вона не вимагає регулярного ремонту та ретельного догляду.

Кухонні стільниці з штучного каменю Samsung Staron

Взірці Штучного каменю Samsung Staron Tempest

Взірці штучного каменю RestonЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді