KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Шафи-купе вмонтовані

У вмонтованих шафах-купе Komandor як додаткові елементи використовуються стіни, підлога і навіть стеля приміщення. Можна сказати, що вмонтовані шафи-купе – це чудова можливість зекономити площу та кошти. Одна з переваг вбудованих шаф-купе – можливість монтажу в будь-яких приміщеннях, незалежно від виду планування.

Найзручніше встановлювати такі шафи у нішах, тому що тоді стіни, підлога і стеля кімнати, замінять стінки, дно і верхню кришку шафи. Набір внутрішніх елементів, розмір і конструкція таких шаф обмежуються лише фантазією замовника. Система дверей вбудованих шаф кріпиться прямо до підлоги і стелі кімнати.

Шафи-купе корпусні

За конструкцією шафи-купе бувають вмонтовані і корпусні. Корпусні шафи подібні до стандартних корпусних меблів і складаються з цоколя, підлоги , стелі, бокових і задньої стінки. Головна відмінність таких шаф від звичайних – це двері типу купе, які не вимагають додаткового місця для відкривання. Ще одна перевага корпусних шаф – мобільність, ви можете спокійно перемістити шафу в інше місце.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді