KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Як ми працюємо

Крок № 1. Попередній розрахунок вартості шафи-купе

Все починається з дзвінка в KOMANDOR.
У Вас вже є ідея по оформленню квартири або офісу? Або ви, навпаки, хотіли б почути професійну думку? Перш за все потрібно попередньо розрахувати вартість Вашої майбутньої шафи-купе. Для цього від Вас потрібно знати висоту стель у вашому приміщенні, бажану довжину і глибину шафи. Для точності розрахунку можна врахувати можливе наповнення шафи різного роду висувними поличками і ящиками. Тепер за цими даними ви можете зробити розрахунок вартості. Це можна зробити різними способами: зателефонувавши або відвідавши один з наших салонів, так само можна зв’язатися з нашими менеджерами за допомогою електронної пошти або skype.

Крок № 2. Ви зв’язуєтеся з нами і робите замовлення на виїзд дизайнера

Якщо попередній прорахунок Вас влаштовує, Ви записуєтесь на замір приміщення, зробити це можна зателефонувавши за телефонами м. Тернопіль  067 3405894 , або зв’язатися з нами за допомогою електронної пошти або skype. домовившись з обмірником-дизайнером про зустріч. І не забудьте назвати дату, час і, звичайно ж, адресу. Виїзд дизайнера в межах Тернопільського району  безкоштовний. В інших районах Тернопільської області замір безкоштовний у разі внесення передоплати за мінімальне замовлення, в іншому випадку оплачується дорога.

Крок № 3. Наш дизайнер виїжджає до Вас

Попередньо зв’язавшись з Вами по телефону для уточнення зручного для Вас часу відвідування. Після чого до Вас приїде наш дизайнер зробить замір, вислухає ваші побажання і запропонує кілька варіантів майбутнього оформлення, при вашій безпосередній участі. Він допоможе вибрати матеріали, фурнітуру, визначайтися з розташуванням ящиків, полиць і елементів, а також створить ескіз.

Крок № 4. Ми створюємо проект – Ви затверджуєте

Наші фахівці підкажуть, як гармонійно “вписати” інтер’єр в архітектуру вашого будинку. На підставі технічного завдання і дизайнерського ескізу менеджери нашої компанії створюють проект шафи-купе. Ви дізнаєтеся остаточні терміни і вартість виконання замовлення. Ви приїжджаєте до нас для узгодження замовлення, після чого вся затверджена технічна документація передається у виробництво.

Крок № 5. Виготовлення шафи-купе

Замовлення виконується на власному виробництві нашої компанії на підставі затвердженої технічної документації. Меблі виготовляються протягом 15-25 робочих днів, після чого передається фахівцям з монтажу. Починається серйозна робота з втілення вашої мрії в реальність, а точніше в меблі. Всі ваші ідеї, замальовані і прописані, знаходять життя на нашому виробництві. Інтер’єр вашої мрії буде виготовлений максимально якісно і точно.

Крок № 6. Ваш шафа-купе доставлена і встановлена

Ми здійснюємо доставку і монтаж силами власної бригади фахівців, що гарантує дбайливе ставлення до Ваших меблів і, відповідно, висока якість виконання. По завершенню монтажу користуєтеся новим надзвичайно функціональним елементом інтер’єру.

Крок № 7. Ваша впевненість забезпечена нашою гарантією

Ми надаємо гарантію на вироблені і встановлені нами шафи-купе на протязі 5 років з моменту монтажу. Весь цей час Ви можете бути впевнені, що ми відреагуємо на Ваш запит на першу вимогу.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді