KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Декоративний пластик

Декоративний пластик SIBU Design. Революційне відкриття в області дизайнерських рішень меблів та інтер’єру! Австрійська фірма SIBU Design представляє абсолютно нові оригінальні дизайнерські рішення! Крім існуючого ряду поверхонь і широкої гами кольорів декоративних пластиків, дизайнери SIBU Design розробили декоративні панелі з комбінації штучної шкіри і ударостійкого полістиролу. Панелі, призначені для оздоблення меблевих фасадів, гармонійно впишуться в інтер’єр як житлових, так і офісних приміщень.

Різноманітність колірної гами, розмірів та видів, досконала обробка і відчутність поверхні, а також можливість їх комбінування з іншими деталями інтер’єру дозволяють проявити індивідуальність і створити неординарне оформлення інтер’єру. Якість матеріалу і простота в застосуванні обумовлюють перспективність використання. Основна перевага декоративних панелей австрійської фірми SІBU Desіgn – здатність неймовірним чином перетворювати будь-який простір, де використані вироби з них.

У серії продукції SІBU гармонійно поєднуються високі естетичні якості та легкість використання. Пластикові панелі SІBU легко піддаються чищенню, у разі сильного забруднення використовують звичайні побутові засоби для догляду за пластмасою або миття вікон. Вся продукція SІBU Desіgn за параметрами екології, утилізації, пожежної безпеки та токсичності відповідає Євро нормам і стандартам України. Всі матеріали сертифіковані відповідно до стандартів EN ISO 9001:2000.

Шафи-купе з декоративним пластиком SIBU Design

Взірці декоративного пластику SIBU DesignЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді