KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Дитяча спальня в стилі фен-шуй

Будь-яка зміна обстановки впливає на людину на гірше або на краще. Можна відчути приплив енергії, світло, радість чи навпаки пригніченість. Подібному явищу є пояснення, яке дозволяє дізнатися таємниці енергетичних потоків які діють на психічний і фізичний стан людини. Фен-шуй або як раніше називалася китайська наука “каньюй” означає російською мовою “кань” – “подивися на небо”, а “юй” перекладається “вивчи землю”. Тобто в буквальному сенсі озирнися навколо себе і врахуй закони неба і землі. Візьми до уваги оточують тебе стихії для отримання житлом, у якому живеш життєвої енергії.

Саме тому багато людей, сьогодні, намагаються влаштувати свій будинок за всіма правилами фен-шуй. Особливо застосовують принципи науки про енергетичних потоках батьки для оформлення кімнати своїх дітей.

Місце кімнати.

Якщо Ви плануєте будівництво будинку, або він уже у Вас є, подбайте про правильний вибір місця для дитячої кімнати. Ідеальним варіантом вважається її близьке розташування до вхідних дверей. Якщо кімната буде в самій далекій стороні будинку – у дитини проявиться схильність до верховенства над усіма членами сім’ї. Східна сторона (схід Сонця) вважається символом росту і нормального розвитку. Тобто, розташувавши в даному напрямку кімнату дитини, природа повноцінно подбає про успішність його розвитку, міцне здоров’я і нормальному зростанні.

Місце дитячого ліжечка.

Сон являє собою час, коли відбуваються життєво-важливі процеси. Саме тому дуже важливо поставити ліжко дитини у енергетично хорошому місці. Воно не повинна бути сильно низьким або високим. Також виключите двоярусні ліжка через скупчення вгорі шкідливих для здоров’я газів і неспокійного сну малюка. Не рекомендується розташовувати ліжко, як це зараз популярно, над «робочим місцем». Подібний «коктейль» призводить до того, що на момент сну малюк буде проявляти активність, а під час виконання уроків може заснути.
Місце письмового столу.
Для початку необхідно дитячу кімнату розділити на три зони – робочу, ігрову і для відпочинку. У самій далекій точці кімнати встановлюється ліжко, в центрі можна розташувати всі іграшки, а ближче до дверей буде знаходитись робочий куточок разом з письмовим столом. Якщо ж зробити навпаки і поставити стіл у дальньому кутку кімнати, необхідна чиста енергія просто не дійде до нього. Дитина в такому разі може почати погано вчитися, його будуть відволікати іграшки, і він не буде прагнути сісти за стіл для виконання домашніх завдань.

Колір дитячої.

Логічно міркуючи дитинство, зіставляється завжди з чимось яскравим, гарним, наприклад, з веселкою. Тому, ідеальним буде застосувати дане спостереження на ділі, вибравши яскравий, але не помітний колір меблів, стін, фіранок. У дитячій повинно бути багато світла, в цьому допоможуть світильники над столом, ліжечком, і звичайно ж, розташована лампа зверху. Якщо у Вас син, для дитячої, оптимальна кольорова гама, в блакитних, сірих відтінках. Якщо донька, отже кімната в рожевому або помаранчевому кольорі. Для пасивних малюків рекомендуються активні (Яньському) кольору, для активних дітей, навпаки «Іньскі». Важливо привчати дитину до порядку в кімнаті. Безлад в іграшках і речах створює перешкоду руху позитивної енергії. Для проникнення сонячної енергії в дитячу ставиться на вікно кристал, а гардини завжди перебувають у розкритому стані. Правильно застосувавши поради древніх, Ви створите в дитячій кімнаті затишок і лікувальну атмосферу для нормального розвитку дитини Джерело: http://www.placen.com.ua/ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді