KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Елітні вхідні двері

У представленому каталозі ми пропонуємо Вам ознайомитися з виробничими можливостями ТОВ “ТВК “Новий світ”. Це вхідні двері металеві з різними видами облицювання, міжкімнатні дерев’яні двері з масиву, збройові сейфи, меблі з дуба та ясена, вакуумні сушильні камери, промислові пилососи. Всі види продукції можуть бути виконані в стандартному виконанні. Головною особливістю продукції яку виготовляє компанія, є можливість вибору клієнтом будь-якого поєднання розміру, фасону, кольору та комплектації, з варіантів, запропонованих виробником, а також проектування і виготовлення продукції за індивідуальними замовленнями.

Вхідні двері металеві, виконані за індивідуальним замовленням.

Фасони і конструкція таких дверей можуть бути запропоновані зі стандартного модельного ряду з необхідною адаптацією до вимог замовника або ж виконані індивідуально. Ці двері проектуються на підставі технічного завдання замовника, для них розробляється індивідуальний технологічний процес і графік виробництва. На всіх етапах виробництва, починаючи з оформлення замовлення і закінчуючи здачею виробу замовнику, здійснюється ретельний контроль якості.

Вхідні двері металеві, категорія 5.

Нескінченна різноманітність стилів і живе тепло натурального дерева з елементами ручної різьби в поєднанні з кованими решітками здатні задовольнити найвишуканіший смак.

Вхідні двері металеві, категорія 4.

Поєднання яскравих дизайнерських рішень, традиційних матеріалів і сучасних технологій надає клієнту максимальну свободу вибору.

Вхідні двері металеві, категорія 3.

Ці вхідні двері для любителів класичного дизайну. Вони органічно впишуться як у будівлі сучасного будівництва, так і в міські ансамблі історичної забудови.

Вхідні двері металеві, категорія 2.

Строгі лаконічні лінії дозволяють найкращим чином виявити природну красу натуральної деревини. Ці вхідні двері є універсальним рішенням для екстер’єрів різних стилів.

Вхідні двері металеві, облицьовані панелями з MDF.

Вміле поєднання надаються сучасними матеріалами і технологіями можливостей, дозволяє органічно вписати ці вхідні двері в інтер’єри та екстер’єри будь-яких стилів від Hi-teck до класики.

Вхідні двері металеві серії “Новосел”.

Серійні двері економ класу з облицюванням з високоякісних штучних матеріалів, поєднують в собі кращі конструкторські, технологічні і дизайнерські рішення, застосовані при виготовленні дверей елітної категорії (категорії еліт).

Вхідні двері металеві серії “Новосел” облицьовані MDF, шпоновані дубом.

Серійні двері економ класу тепер і з обробкою з MDF, шпонированной дубом.

Міжкімнатні дерев’яні двері з масиву.

Справжні дерев’яні двері з масиву дуба та ясена.

Сейфи, збройові сейфи

Сейфи для зброї, облицьовані панелями з масиву дуба (ясена). Призначені для зберігання зброї та боєприпасів.

Корпусні меблі

Корпусні меблі з масиву дуба та ясена із застосуванням ручного різьблення, виконана за індивідуальним замовленням. Поєднання традиційних довговічних матеріалів з сучасними технологіями дозволяє меблям “Новий світ” стати прикрасою інтер’єрів будь-яких стилів.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді