KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Ф’юзінг

Ф’юзінг (Fusing, від англ. Fuse – «спікання, плавка») – відносно нова технологія виготовлення вітража. Ф’юзінг – техніка спікання скла в печі, в такому вітражі відсутні металеві з’єднання між склом, скло спікається в печі при температурі 800 ° C і стає однорідним, вплавляється один в одного. Застосовується, наприклад, для виготовлення міжкімнатних перегородки або розсувних дверей у приміщенні. Технологія бере свій початок у 1990 році.

Перший ф’юзингові вітраж був зроблений в Німеччині, де і набув найбільшого поширення. «Ф’юзінг» продовжив багатовікову техніку гарячої емалі, дозволивши відмовитися від металевої пластини-основи. Основою вітража служить скляний лист, він є своєрідним «живописним полотном», на якому художник-вітражист «пише» за допомогою високотемпературної печі і шматочків спеціального скла для «фьюзінга» свій твір. Термічна обробка скла в печі дозволяє створити художнє скло з оригінальною фактурою і дуже широкою гамою кольорів. Зображення на вітражі можна зробити об’ємним і опуклим або залишити окремі ділянки його плоскими, контури малюнка повітряні і прозорі, як у акварелі. Є можливість створювати бажану товщину і рельєф вітража.

Переваги «ф’юзінга особливо проявляються при створенні абстрактного або «акварельного» малюнка. Скляна емаль на прозорій основі, пропускає крізь себе світло, надає давній техніці емалювання раніше не бачену чистоту, і яскравість фарб, ажурність графіки. Скляна основа дозволяє отримати ілюзію перспективи, обсяг і глибину, відсутній у робіт на металевій пластині-основі. Твір з емалі перетворюється на справжню «картину зі скла». Ф’юзінг має ряд переваг перед більш старими технологіями виготовлення вітражів таких як «Тіффані».

Наші роботи

КаталогЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді