KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Дерев’яні двері

Дерев’яні двері дуже зручні і красиві. Їх можна пофарбувати, нанести на них малюнок, покрити їх лаком, або просто залишити без обробки. Все буде прямо залежати від місця розташування двері

Вхідні двері повинні бути довговічною і красивою і тому на вхід слід поставити дубові двері, так як цей матеріал довговічний, та й колір таких дверей досить гарний. Ще однією перевагою двері з дуба є те, що ці двері не вибагливі у догляді. Дубові двері не вимагає спеціальної обробки. У вас зникне необхідність періодично полірувати або фарбувати такі двері. Дубові двері можна обшити яким-небудь м’яким матеріалом (шкірозамінник чи натуральна шкіра) і тоді вона стане просто прикрасою вашого будинку.

Такі породи дерев, як ялина, осика або береза добре підійдуть для міжкімнатних дверей.

Вона може бути як суцільний, так і набірної, тобто складатися з кількох дощок. Їх можна розташувати як вертикально, так і горизонтально. Ви також можете її оббити матеріалом або пофарбувати, до того ж міжкімнатні двері можуть бути зі скляною або пластиковою вставкою.

Якщо ви вирішили ставити пластик, то бажано вибрати білий колір, але можна підібрати його під колір матеріалу, з якого двері була виготовлена.

Стандартні розміри вставки:

– висота від підлоги – 50 см;

– відступ від верху – 30 см;

– з боків – 15 см.

Вставку із пластику можна пофарбувати або ж що-небудь намалювати на ній. До речі, на кожній міжкімнатних дверей ви можете намалювати малюнки, які за своїм змістом будуть асоціюватися з даною кімнатою. Це буде виглядати дуже оригінально і всі ваші гості гідно оцінять ваше рішення.

Існують декілька видів стекол, які призначені для вставки в двері: прозорі, тоновані і грановані чи нерівні (з малюнком). Вони можуть бути матовим або прозорим. Якщо двері знаходиться між передпокоєм і спальнею, то краще всього встановити у двері матове скло. А ось у двері, яка розділяє кухню з іншою кімнатою, можна вставити просте чи грановане прозоре скло. Двері, яка веде у вітальню або до зали буде відмінно виглядати з простим тонованим склом.

Тепер варто сказати пару слів про плюси і мінуси дерев’яних дверей.

Двері з дерева не буде іржавіти, як металеві двері, вона досить міцна і відносно не важка. Такі двері можна оббити і прикрасити на свій смак. Дерев’яні двері відмінно впорається як з роллю вхідних дверей, так і може виступити в ролі міжкімнатних дверей. Для додання неповторного стилю вашого будинку, ви можете підібрати всі двері з однієї породи дерева. Існує безліч варіантів оформлення двері з натурального дерева. І варто відзначити, що дерев’яні двері абсолютно безпечна з точки зору екології.

Але такі двері мають ряд недоліків. По-перше, вони легко піддаються впливу вогню, якщо їх попередньо не обробити відповідним розчином. По-друге, існує ймовірність, що у вашій двері можуть оселитися жуки-точильники, які в силах зіпсувати двері. З метою запобігання такій ситуації, дерев’яні двері слід покрити декількома шарами лаку. І, по-третє, двері, виготовлені з дерева, не кожному доступні в ціні.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді