KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Лакобель

Хочете зробити будинок живішим і яскравішим? Замовте двері-купе з кольорового скла Lacobel! Ми допоможемо підібрати Вам потрібний колір і відтінок.

Lacobel – це стильне, непрозоре флоат-скло від бельгійського концерну AGC. Розроблене для застосування в інтер’єрі, колірна гамма 32 кольори.

Флоат-скло – це скло, покрите високоякісною фарбою, яке має естетичний і непрозорий яскравий вигляд.

Ідеальний матеріал, що не втрачає своїх властивостей, тому що фарба наноситься з тильного боку фасаду і захищена склом з фасадної сторони. Для покриття застосовується, екологічно чиста фарба, що робить скло Lacobel, екологічно чистими.

Лакомат є матове скло з лаковим покриттям на одній стороні з високоякісним лаком. Оригінальність скла Lacomat полягає в його здатності поєднуватися з будь-яким декором. Він може замінити звичайне піскоструменеве або кислотно-матове скло. Найкраща стійкість до забруднення з боку лакового покриття, особливо до відбитків пальців. Застосовують усередині приміщення: перегородки, полиці, двері до шаф-купе. Металак є унікальне поєднання Matelux і Lacobel.

Matelac – це скло з одного боку пофарбоване , а з іншої сторони травлене кислотою. Цей складний процес травлення робить скло одночасно кольровим і матовим. Обидва процеси здійснюються промислово щоб забезпечити однорідність.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді