KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Меблі з фен-шуй Ніяких перешкод і кутів

Спальня: не треба полиць над головою

До спальні значно більше вимог, ніж до якоїсь іншої кімнати. Головне, щоб ліжко не стояло навпроти дверей. Подумки проведіть лінію від дверей до протилежної стіни. І розташовуйте ліжко так, щоб вона не перебувала на цій лінії. Справа в тому, що енергія на прямій лінії від дверей досить сильна і жорстка. Спати тут – значить, відчувати себе незахищеним, піддаватися постійному впливу надмірно сильної енергії (уявіть, що ви спите на вершині гори, яка обдувається всіма вітрами). Для ліжка краще таке місце, в якому енергії були б більш м’якими і гармонійними. Дзеркальна шафа також не повинна стояти навпроти ліжка. Можна поруч. Головне, щоб ви не бачили свого відображення, коли лежите на ліжку. Слідкуйте, щоб кути меблів (столів, тумбочок) не були спрямовані на людину, що лежить на ліжку. Над головою не повинно бути ніяких полиць (по-перше, у них теж є кути, а по-друге, полиця створює енергетичний тиск на сплячих людей, що, до речі, часто стає причиною головних болів).

Дитяча: не дави!

Купуючи меблевий гарнітур для дитини, зверніть увагу, щоб над головою малюка не було ніяких полиць, ліжок, сходів і інших навісних предметів меблів. Такий «тиск» зверху може призвести до появи страхів у дитини, проблем зі здоров’ям, неуважності в школі.

КОМЕНТАР ПСИХОЛОГА

– Будь-яка нависла над головою річ під час сну діє на людину гнітюче, викликаючи на підсвідомому рівні відчуття загрози або тиску, – говорить психолог, гештальт-консультант Максим Свирид. – Дитяча психіка найбільш чутлива до таких речей. Тому в дитини, що виросла «під полицею», дійсно може частіше, ніж у інших дітей, проявлятися страх перед чимось новим, незвичним, а також агресія по відношенню до інших людей, яких він сприймає як «щось незрозуміле, що нависло наді мною ».

Передпокій: двері не повинні битися об меблі.

Навіть якщо передпокій дуже маленький і тісний, постарайтеся не ставити шафи, трюмо та інші меблі так, щоб вони заважали відкриватися дверям. Якщо двері впираються в стіну, то з цим нічого не поробиш, але битися об меблі вони не повинні. Навпроти дверей не повинно бути трюмо з дзеркалом або просто дзеркала. Адже основні зміни з фен-шуй спрямовані на те, щоб залучити в будинок сприятливу енергію і накопичити її, акумулювати. А дзеркало, що знаходиться напроти дверей, відображає з вулиці енергію назад, що може привести до грошових втрат.

У вітальні: круглий стіл.

Фен-шуй не вітає кутів, спрямованих на людину. Але в квартирах без кутів не обійтися. Головне, щоб вони не заважали, щоб ви на них не натикалися. Тому обідній стіл бажаний круглий, який поєднує і зрівнює всю сім’ю.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді