KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Приховані простори шаф-купе

SIBU14

Існує одна цікава версія походження шаф-купе. Вважається, що їх придумав Наполеон Бонапарт, який примушував своїх солдатів зберігати військову форму за розсувними ширмами для підтримки порядку. Його ідею допрацювали американці, замінивши ширму розсувними дверима на коліщатках.

Звична нам зовнішність шафи-купе остаточно сформувалася до середини XX століття. У Росії шафа-купе добре прижилася, тому що в умовах наших невеликих квартир віна допомагає вигідно економити простір. Також росіян привертає її привабливий зовнішній вигляд. Встановоюючи шафу-купе, ми відразу вирішуємо декілька проблем.

Економія вільного місця

Шафи-купе можна використовувати в квартирах, офісах і заміських будинках. З їх допомогою можна легко змінити простір і задіювати раніше порожні куточки вашого будинку під полиці різного призначення. Ще вони дуже зручні тим, що бічні стінки їм можуть замінювати стіни вашого будинку. Шафа-купе може бути вбудованою або, навпаки, такою, що окремо стоїть (корпусною). Біля розсувних дверей є ще декілька додаткових функцій. Їх вбудовують в кімнатні дверні отвори з метою економії простору, тому що такі двері рухаються в одній площині і не потребують додаткового вільного місця. Шафи з дзеркальними дверима, для захисту покритими армованою плівкою, візуально розширять простір. У невеликих кімнатах шафу-купе можна розмістити в кутку.

Універсальність

Шафа-купе підходить для будь-яких приміщень. Вони однаково хороші в спальні і в кухні, у вітальні і у ванною, в передпокою і в їдальні. У нім можна зберігати будь-які речі, а велика кількість різних полиць і ящиків дозволить найраціональніше їх розмістити. Для передпокоїв більше всього підходить варіант шафи без дверець, в якій можна вигідно використовувати відкриті кутові блоки. У ванній кімнаті добре виглядатиме шафа, оброблена в світлих тонах. У дитячих кімнатах краще всього використовувати шафи з великою кількістю полиць, куди можна покласти іграшки і ще залишиться місце для одягу.

Індивідуальність

Більшість шаф-купе робляться на замовлення. При цьому беруться в розрахунок індивідуальні особливості приміщення. Розмір і конфігурація шафи безпосередньо залежать від того, що ви збираєтеся в ній зберігати. Інші параметри (глибину, ширину, висоту, наявність задніх і бічних стінок) також визначає замовник. Висота шафи може досягати 3,5 метрів. Часто використовувані речі рекомендується розміщувати внизу, для сорочок і брюк вішала краще всього розташувати в декілька рядів, пантограф допоможе раціонально використовувати простір верхніх ярусів.

Комфорт всередині

Вибір шафи починається з визначення типу базового каркаса, який підходить до розмірів вашого приміщення. Дуже зручні каркаси з метеріалу, пофарбованого в білий колір, тому що вони легко міняють свою довжину до потрібного розміру. Простір шафи можна заповнити стільниковими елементами, контейнерами і різними вішалками, стійками, підсвічуванням, вбудованою дошкою для гладження і іншими елементами. Така різноманітність ящиків і полиць дозволяє компактно розмістити величезну кількість дрібних речей. В той же час їх можна швидко побачити. простір, що Залишився, можна розділити перегородками, а в секції, що утворилися, помістити вішалки і полиці.

Гармонія зовні

Вдало підібране облицювання шафи добре поєднуватиметься з вже наявними меблями. Із-за змінної конфігурації шафа-купе легко вмонтовується із столами, іншими шафами, відкритими секціями. Вона також може служити перегородкою або цілком замінювати стіну між кімнатами, а одна з дверей такої шафи-стіни може використовуватися замість звичайних дверей. При створенні нового інтер’єру для підтримки єдності стилю використовуються цілі комплекси шаф-купе з однаковим облицюванням. Джерело: http://inter-style-s.com.uaЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді