KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Псевдовітражі

Технологія плівкового вітража виникла в США на початку 70-х рр.. минулого століття і набула широкого поширення в більш ніж 35 країнах світу. Псевдовітражі виготовляються на листовому склі або ж на легкому акриловому склі, методом наклейки на нього спеціальних кольорових лавсанових плівок і свинцевого профілю, які надають колір і фактуру. Для виготовлення плівкових вітражів застосовуються високоякісні плівки ручного виробництва (Англія) з повною імітацією вітража.

Псевдовітражі коштують удвічі менше, ніж паяні, ефект не гірше. Оскільки раціональний Захід більш ніж у 80% використовує їх при оформленні інтер’єрів (час життя конструкції менше або дорівнює часу життя вітража), то ми теж не виключаємо їх з наших пропозицій Замовникам. Фальшвітраж поступається за красою і глибиною кольору вітражам, зробленим з пофарбованих у масі кольорових стекол. Можна сказати, що фальшвітраж – це якісна імітація класичного вітража Тіффані.

Область застосування фальшвітражей різноманітна – це вітражі у вікна, двері, перегородки, меблеві фасади, підвісні стелі, зимові сади для приватних і громадських інтер’єрів. Окрім відносно невисокій вартості фальшвітражі мають такі переваги, як можливість збірки вітража в склопакети без порушення їх теплопровідних властивостей і необмежену пластику ліній в дизайні. Зроблений на легкому та безпечному акриловому склі, фальшвітраж добре підходить для установки в підвісні стелі. У фальшвітражі можуть бути включені фацетне елементи або з кольорового скла. Ви можете вибрати цікавий дизайн вітража з каталогу стандартних вітражів. А можете замовити індивідуальну розробку і дизайн вітража, що підходить під інтер’єр конкретного приміщення. Якщо Ви самі розробили дизайн вітража, ми працюємо і з ескізами Замовника.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді