KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Шафа-купе: основні поняття

У даному розділі наводяться основні поняття, пов’язані з шафою-купе.

Двері-купе – пересувна конструкція, що складається з полотна дверей (ЛДСП, дзеркало, скло, ротанг, пластик), укладеного в сталеву або алюмінієву рамку, до якої кріпляться пересувні механізми.

Система-купе – конструкція, що включає в себе сталеву або алюмінієву раму дверей-купе до якої кріпляться нижні і верхні коліщатка. Коліщатка у свою чергу рухаються в пазах нижньої і верхньої рейки системи-купе.

Профіль системи купе – матеріал, з якого складається рама двері-купе. Профіль зазвичай виконує функцію ручки при відкритті і закритті дверей. Одне з основних відмінностей систем-купе один від одного – форма профілю.

Рейки: нижня і верхня – треки, по яких рухаються коліщатка.

Вбудована шафа-купе – шафа, стінами, підлогою і стелею якого є стіни, підлогу і стелю ніші, в яку вбудований шафа.

Корпусна шафа-купе – шафа, яка має власні стіни, підлогу і стелю з ЛДСП.

Фальш-панель -декоративна панель, яку використовують для збільшення висоти шафи, приховання порожнеч, замість бічних панелей. По фактурі і кольору вона, як правило, така ж, як і двері.

Стрічка “короткий ворс” – стрічка з низьким густим ворсом, приклеюється на бічну поверхню дверей-купе (стикається зі стіною) для амортизації удару і зниження шуму.

Стрічка “довгий ворс” – стрічка з високим ворсом, приклеюється на торці внутрішнього наповнення шафи-купе для запобігання попадання пилу в шафу при русі дверей-купе.

Дзеркало-срібло – дзеркало завтовшки 4 мм з звичайної дзеркальною поверхнею.

Дзеркало-бронза – дзеркало завтовшки 4 мм зі злегка затемненій дзеркальною поверхнею, що має бронзовий відлив.

МДФ – це плиточний матеріал, виготовлений з висушених деревних волокон, оброблених синтетичними зв’язуючими речовинами і сформованих у вигляді килима з наступним гарячим пресуванням (щільністю 700-870 кг / м куб) і шліфуванням

Роттанг – пальма ротанга, являє собою тропічну ліану, головна перевага якої полягає в тому, що на відміну від вербової лози або бамбука вона має гладкий стовбур, значну довжину (до 200 м) і рівний діаметр, який часто перевищує 70 мм. При виготовленні шаф-купе застосовуються плити з лицьовою поверхнею з плетеного ротага.

Пластик декоративний – пластик товщиною 4 мм., Використовуваний як самостійний матеріал для вставки у двері-купе, або пластик, товщиною 1 мм, що наклеюється на плиту ЛДСП. Відрізняється естетичним і сучасним зовнішнім виглядом, а також значною легкістю, що важливо при виготовленні дверей-купе.

Труба одягова (труба) – металева труба для вішалок.

Вішак торцевий – невеликий металевий кронштейн, який кріпиться задній стінці шафи-купе або безпосередньо до стіни (якщо шафа вбудований). Призначений для фронтального розташування вішалок. Використовується в основному в шафах-купе, що мають невелику глибину.

Висувний вішак – кріпиться до нижньої поверхні полиці і дозволяє висунути плічка вперед для неглибоких шаф, де не вдається розмістити плічка перпендикулярно стіні.

Пантограф – ускладнений варіант звичайного вішака – так званий “ліфт”, тобто штанга, яка може опускатися на 80 см, якщо потягнути за спеціальну ручку. Практичний сенс цього пристосування – можливість розташувати штангу з плечеками на більшій висоті (на 80 см).

Полиця для краваток – висувна секція для дрібних предметів гардероба, розділена для зручності на клітинки.

Обробка крайок – утворюються після розкрою крайки плити ЛДСП можуть бути закриті різними способами. Крайкові смуги “приварюються” по торцях на сучасному обладнанні, що робить деталь з ЛДСП екологічною і стійкою до механічних впливів.

Меламіновий кромка – меблева кромка товщиною близько 0,2 мм. Вона недостатньо практична, тому що з часом цей матеріал має звичай сколюватися. Проте, іноді в цілях економії покупець свідомо віддає перевагу саме меламіновій крайці, тому що вона значно дешевше крайки ПВХ.

Крайка ПВХ – меблева крайка товщиною 2 мм., Що відрізняється підвищеною зносостійкістю і естетичним зовнішнім виглядом.

П-подібний пластиковий профіль – профіль, що надягається на зріз деталі з ЛДСП. Для запобігання зіскакування профілю з плити, його зазвичай приклеюють до зрізу спеціальним клеєм. Потрібно враховувати, такий профіль в значно меншому ступені, ніж наклеєні крайка, запобігає випаровуванню формальдегідів, що містяться в ДСП. Перевага такого профілю в тому, що він може застосовуватися при обробці країв криволінійних деталей.

Т-подібний профіль ПВХ – профіль, під який в торці плити фрезерується вузька канавка. Цей профіль тримається краще, ніж П-подібний. Використовується в основному при обробці країв криволінійних деталей.

Меблеві кутники – Пластикові кутники, за допомогою яких меблеві деталі з’єднуються один з одним. Використовуються для монтажу внутрішнього наповнення шафи-купеЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді