KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Шпон

Під поняттям «меблі зі шпону» мається на увазі використання у виробі як мінімум двох компонентів: шпон і будь-яка основа (ДСП, МДФ, фанери, меблевий щит). Сам шпон – це всього лише найтонший лист деревини, товщина якого не перевищує 3 мм. Натуральний шпон дерева отримують шляхом тонкого зрізу частини поверхні з масиву дерева (фанерний кряж), який перед цим проходить спеціальну обробку.

В даний час існує великий вибір шпону, отриманого з різних порід деревини (до 200 видів): дуб, береза, клен, вишня, бук, горіх, венге, габон з Екваторіальної Гвінеї, біболо з Африки, гойабао з Бразилії і т.д. з різних кінців світу. Така різноманітність дає великі можливості для дизайну і економії коштів.

Питання ціни, найчастіше, є основним критерієм вибору меблів з шпону. Якщо робити меблі цілком з масиву горіха, то це буде дійсно ексклюзивний зразок, доступний далеко не кожному. Але гарні меблі з текстурою американського горіха все ж можна зробити доступними, якщо використовувати шпон цього благородного дерева.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді