KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Деревостружкові плити (ДСП)

Деревостружкові плити (ДСП) – виготовляють з різних видів деревини. Покриття цих плит є просочений меламіновою смолою декоративний ламінат різних дизайнів і деревних структур. Вироби з цього матеріалу відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і простотою в експлуатації.

ДСП має високу механічну міцність, добре зберігається в умовах змінної вологості, не вицвітає, не розтріскується, не змінює свої параметри при перепаді температур. Цей матеріал є екологічним і нешкідливим для здоров’я. За ним легко доглядати, на ньому не залишається слідів від гарячих предметів.

Є можливість в одному виробі комбінувати ДСП різних товщин (10, 18, 36мм) та різних кольорів дозволяє створювати неповторні дизайнерські проекти. Компанія Командор-Тернопіль пропонує широку палітру кольорів високоякісного ДСП.

ДСП Egger Eurodekor

В асортименті компанії «Командор-Тернопіль» представлене ДСП Egger Eurodekor, серед яких найпопулярніші та актуальні деревоподібні декори. ДСП Еггер – це завжди висока якість виконання, підвищена міцність, але разом з тим і еластичність. Серед інших властивостей плити Egger називають: мінімальну здатність до механічних деформацій; велику щільність матеріалу; натуральний тон поверхні плити; однорідність і рівність структури; високий рівень екологічності; водовідштовхувальні властивості; високу стійкість до відриву покривних шарів; технічні показники вище нормативних; відсутність сколів; практичність при подальшій обробці. Наша компанія із задоволенням використовує ДСП Egger, оскільки впевнена в якості і надійності цієї продукції. ДСП Egger – це завжди найкраща продукція і доступна ціна.

ДСП KRONOSPAN

Сучасні уявлення про комфорт тісно пов’язані з використанням нових матеріалів. Меблі з ДСП та МДФ, ламіновані підлоги і декоративні панелі на стінах забезпечують затишок в будинках мільйонів людей. Забезпечуючи потреби суспільства в інноваційних матеріалах, підприємство «KRONOSPAN»займається виробництвом і реалізацією плит ДСП, МДФ, ХДС, OSB, а так само стільниць, ламінованих підлог, стінних декорів та аксесуарів. Група «KRONOSPAN»розвиває свою діяльність по всьому світу.

ДСП SwissPan

Великим попитом на сьогодні користуються ламіновані ДСП SwissPan. Ламіновані ДСП SwissPan використовується для виготовлення будь-яких меблів: шафи-купе, столи, тумби, перегородки та інше. Оптимальне співвідношення ціна-якість – це те, що сьогодні найбільше цінує покупець. Фактуру ДСП надає спеціальне тиснення, яке найточніше передає структуру дерева: це структура ясена та дуба, лимонна шкірка, гладка фактура і боро-стиль. Каталог кольорів, а їх у палітрі більше 100, дозволяє дизайнерам втілити в реальність всі побажання покупця.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді