KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Вітражі СRI

Дана технологія є, по суті, розписом по склу і дозволяє нанести на скло, дзеркало або кераміку об’ємний малюнок будь-якої складності. Можна вибрати готовий зразок вітража з каталогу, або спільно з нашими дизайнерами розробити малюнок, відповідний по стилю і колірній гаммі саме Вам. Ескіз вітража створюється на комп’ютері, що дозволяє максимально точно уявити готовий виріб, а при необхідності легко внести будь-які зміни.

Процес виробництва такого вітража полягає в наступному: обладнання завдає акриловою смолою об’ємний контур малюнка на незбиране підставу. Вітраж може бути виконаний на різних матеріалах: прозоре, матове («сатин»), тоноване скло, дзеркало або кераміка. Контур представлений у таких основних кольорах: чорний, білий, золотий, сріблястий, темно-золотий, темно-сріблястий або прозорий. Останній створює ефект фацета і гравіювання на склі, що виглядає особливо ефектно на матовому або дзеркальної поверхні.

Після затвердіння контуру проміжки між ним заливаються кольоровими полімерами, які виходять шляхом додавання кольорових пігментів у двокомпонентну прозору основу для заливки. Ділянки між контуром можуть бути залиті необмеженою кількістю відтінків як локального кольору, так і сумішшю з кількох відтінків або плавними переходами з одного кольору в інший, надаючи розпису ефект традиційного вітражного скла.

Після висихання на основі утворюється міцний шар, що має високу адгезію, стійкість до перепаду температур, атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання і механічного впливу.

Наші роботиЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді