KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Вітражі Тіффані

Вітражі Тіффані названі так на честь знаменитого американського декоратора Луіса Тіффані (1848-1933р.), одного з найуспішніших дизайнерів свого часу. Звичайно, вітражі, зроблені за цією методикою, існували задовго до Тіффані, проте використовувати для обертання скла липку мідну фольгу, а не свинець, як раніше було прийнято, запропонував саме він. А головна ж заслуга Луіса Тіффані в тому, що йому вдалося впровадити цю технологію в маси, в результаті чого вітражі Тіффані отримали подальший розвиток.

Суть методу полягає в наступному: кожен шматочок кольорового скла обертається по периметру клейкою мідною фольгою. Потім всі обернуті шматочки спаюються між собою. На відміну від свинцевого профілю фольга дозволяє сполучати шматочки під будь-яким кутом один до одного, тому вітраж можна робити не тільки плоским, але і об’ємним.

Цей спосіб знайшов широке застосування у виготовленні вітражів у вікна, двері, перегородки, меблеві фасади, підвісні стелі, зимові сади для приватних і громадських інтер’єрів.

Меблі

Двері

Панно

Сакральні

Стелі

СвітильникиЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді