KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Вибираємо шафу-купе

Якісна шафа-купе. Яка вона?

Все більша кількість людей вважають за краще встановлювати у своїх квартирах шафи-купе, так як вони забезпечують зручність, місткість і порядок. І вибір шафи-купе не залежить від кількості квадратних метрів. Якщо квартира стандартна, то пріоритетним у виборі стає економія простору і функціональність, якщо метраж квартири солідний, то в силу вступають вже такі фактори, як естетичність і можливість висловити свою індивідуальність. А може, подумати про гардеробну кімнату? Вибір досить широкий. Але не завжди можна визначити: чому ж все-таки керуватися, на які фактори спиратися при виборі якісної шафи-купе? Адже, в першу чергу, це річ, розрахована на щоденну роботу протягом декількох років, тому вона повинна не тільки витримати навантаження, але і зберегти свій первісний вигляд.

Алюміній чи сталь?

Система – це сукупність металевих елементів – профіль, рейок і т.д. – Створюють основу шафи-купе. Існують алюмінієві і сталеві системи. На сьогоднішній день більш поширеними і доступними за ціною є сталеві. Але алюмінієві більш легкі, практичні і володіють кращими споживчими якостями. Компанія КОМАНДОР вивела на ринок унікальний продукт, який поєднує в собі характеристики обох видів – сталеву систему «Магнетит», що має «зовнішність» і функціональність алюмінієвої.

Яка роль у ролика?

Розсувний механізм, що забезпечує специфічне пересування дверей, – сама ніжна частина шафи-купе. Зазвичай саме з його поломками пов’язані перші ремонти. Компанія КОМАНДОР розробила і сертифікувала власний розсувний механізм, що володіє бездоганною надійністю, що дозволяє зробити ексклюзивну пропозицію: довічна гарантія на розсувний механізм.

Індивідуальність або стандарт?

Улюблене місце шафи-купе – ніша в стіні. Але не завжди є можливість її забудови готовою шафою: остання може бути трохи більше або трохи менше. Більш того, навіть на звичайному місці в стандартній кімнаті бічними стінками і стелею можуть служити природні поверхні, що також дещо здешевить конструкцію. Таким чином, виникає необхідність індивідуальних вимірів, розробок і дизайну. Також можна продумати внутрішнє наповнення шафи, адже якщо мало особистих речей, навіщо багато полиць? Може, краще простір, що звільнився використовувати для того, щоб заховати пилосос та праску, дошку для прасування? Таким чином, КОМАНДОР дає можливість сконструювати життєвий простір по своєму смаку. У цьому готові допомогти високопрофесійні дизайнери, які поєднають побажання покупця з функціональними можливостями і характеристиками майбутньої шафи-купе. Адже тільки грамотний підхід професіонала забезпечить довговічність, бездоганну якість та ергономічність такої серйозної покупки як шафа-купе! Оцінити безліч конструкторських рішень, широкі можливості, та й просто прицінитися можна у фірмовому салоні KOMANDOR.ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді