KOMANDOR-ТЕРНОПІЛЬ Наш e-mail Наш канал на youtube Наш skype Наш instagram Ми у facebook

Як збільшити простір за допомогою розсувних дверей

Міжкімнатні розсувні двері – найпоширеніші двері в Японії. Своєю безшумною роботою і легкістю такі двері втілюють і відображають собою витончену культуру цієї східної країни. Зараз міжкімнатні розсувні двері активно завойовують повагу європейських і українських власників квартир, знаходячи своє застосування в дизайні ресторанів, кабінетів і квартир.

Інтенсивний підйом популярності таких дверей невипадковий: вони універсальні, їх можна встановити в будь-якому приміщенні, з їх застосуванням легко здійснювати перепланування абсолютно будь-якого приміщення, тому що вони займають мінімум місця. Візуально виглядають ці двері навіть більш привабливо, ніж прості двері. Розсувні двері виглядають досить сучасно і модно. Ці двері майже безшумні і легкі, і зрозуміло безпечніші, ніж звичайні двері. проте найважливіша перевага такого роду дверей – це, природно, можливість значно зекономити місце в малогабаритних офісах і квартирах, оптично збільшуючи його

Типи матеріалу для виробництва полотна таких дверей найрізноманітніші. Полотна можуть бути зроблені з масиву дерева, з комбінованих матеріалів (ДСП або ДВП), ламіноване полотно на каркасній конструкції, і навіть полотна зі скла з металевою рамкою і т. д. В якості обробки застосовують скло, шпон, дзеркало, ламінат і їх поєднання. Подивимося на пристрій розсувних дверей. Полотно дверей йде в отвір всередині дверей або ж рухається паралельно уздовж неї, як у шафах-купе. Полотно розсувних дверей кріпиться на верхній або нижній направляючих або до двох одночасно.

Розсувні двері, які рухаються по нижнім напрямним, називаються “двері-купе”. Ця конструкція ідеально підійде для невеликих кімнат. Двері-купе характеризуються більшою безпекою, у зв’язку з цим зазвичай встановлюються в кімнаті дитини. Крім того, двері-купе не можуть відкрити домашні вихованці. Єдиний невеликий мінус – рейки, по яких пересувається полотно, засмічуються пилом. Втім вони дуже просто чистяться в процесі звичної прибирання за допомогою пилососа.

Інший варіант конструкції розсувних дверей – двері кріпиться до верхніх направляючих. Плюс такої системи – явний ефект розширення та об’єднання простору, завдяки відсутності нижньої направляючої. Мінус – при протягах такі двері можуть “гуляти”. Міжкімнатні розсувні двері на обох або ж нижніх направляють стійкіші, ніж на верхніх направляючих. Але найважливіші переваги різних розсувних дверей: вони ніколи не відкриваються від протягів; у даних дверей не скриплять петлі, ними складно і фактично не вийде грюкнути чи прищемити руку.

Розсувні двері можливо називати якимись миротворцями. Такі двері принесуть комфорт і спокій у кожен дім і в кожну обстановку!
Джерело: http://www.myhouse.ru/ЯКЩО шафа-купе, то KOMANDOR

Калькулятор шаф-купе

Отримати знижку

Питання - відповіді